Ako ohodnotiť prácu za volantom

Pred tým ako prvý krát sadnete za volant kamiónu si prečítajte tento článok.

Dokumenty a tlačivá

Stiahnite si dovolenkový list alebo ďalšie potrebné tlačivá celkom zdarma.

Všetko o kvalifikačnej karte vodiča

Informácie o základnej kvalifikácii a pravidelnom výcviku profesionálnych vodičov.

TRUCK ARÉNA už tento víkend - zopár dôležitých informácii

Podujatie Truck aréna 2013 sa blíži!Podujatie TRUCK ARÉNA otvorí svoje brány už tento víkend 14.-15. júna 2013 v campe Lodenica Piešťany. Návštevníci sa môžu tešiť na krásne TOP trucky, ktoré doteraz na Slovensku ešte neboli vo veľkom počte, rôzne súťaže, silných strongmanov, bodypainting, úžasné RC modely truckov, cyklotrialistov, párty v podaní DJ Marco Van Polo a DJ Sonic, miss mokré tričko, bubnovú show, detské mestečko, maľovanie tvárí, kolotoče a pestrý hudobný program s moderátorom Michalom Hudákom.

Autodopravcovia tu majú jedinečnú a na Slovensku jedinú možnosť vytiahnuť svoju rodinu, príbuzných a priateľov do prírody a to ešte medzi svojich z branže a stráviť tu skvelý víkend. Treba si užiť každú možnú príležitosť a stráviť s najbližšími čo najviac času v príjemnej atmosfére a krásnom prostredí. A taká príležitosť bude aj 14. a 15. júna 2013 na TRUCK ARÉNE v Piešťanoch. To musíš zažiť!!!
 
Zopár užitočných informácii:
VSTUP: Brány areálu sa pre návštevníkov otvárajú v piatok o 16.00 hod. Do areálu smú vstúpiť len správne označení ľudia s príslušnou identifikáciou, buď ste si kúpili vstupenku v predpredaji, ktorá Vám bude vymenená za príslušnú identifikáciu, alebo si ju kúpite priamo na mieste pred vstupom do areálu.
IDENTIFIKÁCIA: Každý návštevník obdrží po preukázaní sa platným lístkom náramok - identifikáciu návštevníka, ktorý mu bude založený na zápästie. Identifikáciou je potrebné sa preukázať pri vstupe na podujatie i pri vyzvaní v jeho priestoroch. Identifikáciu považujte za ceninu, pri strate opätovný vstup nie je umožnený, nová vydaná nebude. Návštevníci bez náramku budú vyvedení z areálu, vo vlastnom záujme preto svoje náramky neposkytujte iným osobám. Za stratu, poškodenie, prípadne krádež identifikácie je zodpovedný návštevník. Identifikácia je umiestnená na zápästí, iba vo zvláštnych prípadoch tomu môže byť inak (alergia, kožná choroba, ...).
PSY: Zákaz vodenia psov do areálu. Voľný pohyb psov je zakázaný a bude riešený poriadkovou službou.
MOTORKÁRI: Motorky majú vstup do areálu zadarmo, ale motorkár musí mať platnú vstupenku, v areáli budú mať vyhradený priestor na zaparkovanie.
PARKOVANIE: Do areálu majú automobily vstup zakázaný, mimo štábnych, usporiadateľských a vozidiel účinkujúcich. Automobily je nutné nechať na vyhradenom platenom parkovisku (2€). Organizovanie parkoviska má na starosti usporiadateľská služba. Prosíme Vás o rešpektovanie jej pokynov, ktoré slúžia na zabezpečenie plynulého chodu parkovania.
UBYTOVANIE: Stanovať sa dá popri vale na vyhradenom stanov tábore. Pre náročnejších dávame typ na ubytovanie: http://mmi.sk/kamvpn.php 
ZĽAVY: ZŤP a deti do 130 cm majú na podujatie vstup zadarmo
AKREDITÁCIA NOVINÁROV: Na podujatie majú voľný vstup iba vopred riadne akreditovaní novinári. 
BULLETIN: je k dispozícii každému návštevníkovi zadarmo. Obsahuje všetky informácie o programe a účinkujúcich, mapu areálu a základné praktické informácie (časový sled, dôležité informácie, ...).

Viac informácii na stránke: www.truckarena.sk

Alebo Facebooku: https://www.facebook.com/truck.arena.7

Predaj vstupeniek: http://www.ticketportal.sk/event.aspx?id=13627

b