Ako ohodnotiť prácu za volantom

Pred tým ako prvý krát sadnete za volant kamiónu si prečítajte tento článok.

Dokumenty a tlačivá

Stiahnite si dovolenkový list alebo ďalšie potrebné tlačivá celkom zdarma.

Všetko o kvalifikačnej karte vodiča

Informácie o základnej kvalifikácii a pravidelnom výcviku profesionálnych vodičov.

Podujatie Truck aréna 2013 sa blíži!

Podujatie Truck aréna 2013 sa blíži!

Truck aréna sa uskutoční, tak ako minulý rok, na obľúbenom mieste v autocampe Lodenica v Piešťanoch a to konkrétne 14.-15. júna 2013.

Truck aréna je festival truckov, veľkých áut, ktorý jednoducho musíš zažiť. Po všetkých stránkach sa stal sviatkom nielen pre truckerov, ale aj pre celú motoristickú verejnosť a práve v autocame sú si návštevníci a truckeri, či dopravcovia o niečo bližší. Môžu sa tu teda stretnúť vodiči, autodopravcovia a stráviť tak príjemný víkend pri skvelej hudbe vo veľmi príjemnom prostredí. Truck aréna ponúka svojim návštevníkom všetko, čo môže takáto akcia ponúknuť. Okrem toho, že môžete vidieť krásne nablýskané trucky, tu vystúpi množstvo fantastických hudobných skupín. Program je obohatený o rôzne sprievodné akcie a tým je pre diváka veľkým lákadlom - TOP trucky, silní strongmani, detské mestečko, nafukovadlá, kolotoče, elektrické autíčka, štvorkolky, bodypainting, miss mokré tričko, bubnová show, autogramiáda, RC modely, boj v bahne, cyklotrialisti... nebudú určite chýbať ani tento rok v autocampe Lodenica v Piešťanoch. Tešíme sa práve na Vás truckerov, dopravcov, divákov, ktorí robíte fantastickú kulisu, na ktorej sa každoročne stretnú všetci priatelia veľkých aut a priaznivci hudby a zábavy s celými svojimi rodinami.

Okrem koncertu Rytmusa sa môžu fanúšikovia tešiť na darček v podobe nealko nápoja od Simei a tí, ktorí si zakúpia vstupenky v predpredaji aj na pivko Bakalář ZADARMO. Samozrejme nebudú chýbať ani slovenské hudobné skupiny HEX, SENZUS, BUKASOVÝ MASÍV, ŽOBRÁCI, KREDENC, BLACK DIAMOND, THE DOWNHILL, WILD PEOPLE. Tiež sa môžete tešiť na českého známeho speváka, herca JOSEFA LAUFERA. Sobotným programom Vás bude sprevádzať známy moderátor Michal Hudák.

Viac informácii na stránke: www.truckarena.sk

Alebo Facebooku: https://www.facebook.com/truck.arena.7

Predpredaj za výhodné ceny: http://www.ticketportal.sk/event.aspx?id=13627

Dokonca zostáva už len 10 voľných miest pre trucky, registrovať sa môžeš tu: http://www.truckcountry.sk/?section=reg_user

b