Ako ohodnotiť prácu za volantom

Pred tým ako prvý krát sadnete za volant kamiónu si prečítajte tento článok.

Dokumenty a tlačivá

Stiahnite si dovolenkový list alebo ďalšie potrebné tlačivá celkom zdarma.

Všetko o kvalifikačnej karte vodiča

Informácie o základnej kvalifikácii a pravidelnom výcviku profesionálnych vodičov.

Vianočné ceny vstupeniek na TRUCK ARÉNU!!!

Vianočné ceny vstupeniek na TRUCK ARÉNU!!!

Vstupenky na TRUCK ARÉNU za vianočné ceny. Permanentku na tento festival veľkých aut si môžete zakúpiť len za 8 eur, jednodňovú vstupenku na piatok len za 4 eurá a vstupenku na sobotu len za 5 eur. Neváhajte a zadovážte si tieto vianočné vstupenky. Ceny sú platné do 27.12.2014, prípadne do vypredania vianočnej limitovanej série.

Už onedlho je tu Štedrý večer a pre nás všetkých prichádza obdobie, kedy sa rozhodujeme, čím urobiť radosť našim najbližším pod vianočný stromček. Každoročne sa pred Vianocami sami seba pýtame: Čo originálne darovať pod stromček svojim blízkym? Niečo netradičné, užitočné a príjemné zároveň! Niečo, čím by som naozaj prekvapil a potešil! Syna, dedka, otca alebo vnuka, či súrodenca s priateľkou... Čo by to mohlo byť?

A máte to! Je to tu! Len a len pre Vás! Pripravené, exkluzívne a ešte aj finančne výhodné! Super darček za super cenu - vstupenka na Truck arénu, ktorá sa uskutoční 12.-13.6.2015 v Piešťanoch, kúpite na www.ticketportal.sk!!!

Špeciálny typ na vianočný darček veríme, že urobíme radosť Vašim najbližším počas Vianoc. A v prípade, že by ste túto radosť chceli ešte umocniť, je tu možnosť zakúpenia VIP vstupeniek, ktoré sú v tejto dobe o viac ako o polovicu lacnejšie, ako tomu bolo pred minulými Vianocami.

Krásne adventné obdobie vám praje team TRUCK ARÉNY, www.truckarena.sk

 

b