Ako ohodnotiť prácu za volantom

Pred tým ako prvý krát sadnete za volant kamiónu si prečítajte tento článok.

Dokumenty a tlačivá

Stiahnite si dovolenkový list alebo ďalšie potrebné tlačivá celkom zdarma.

Všetko o kvalifikačnej karte vodiča

Informácie o základnej kvalifikácii a pravidelnom výcviku profesionálnych vodičov.

Aktuálna správa

Vodičovi autobusu sa pri nehode zapichla do tela tyč

Image Polícia vyšetruje okolnosti a príčiny dopravnej nehody, ktorá sa stala v utorok 27. decembra o 20:00 pri obci Topoľníky (okres Dunajská Streda).

Ako agentúru SITA informovala trnavská policajná hovorkyňa Mária Linkešová, neznámy vodič viedol biele nákladné auto smerom na obec Okoč, keď sa z neho uvoľnila časť návesu. Kovová tyč spolu s kusom plachty pri tom zasiahla 46-ročného vodiča autobusu, ktorý pre úraz zišiel mimo cestu.

Odporúčame:

Foto: Na Čertovici sa stala vážna nehoda, autobus zišiel z cesty


Vodič autobusu je ťažko zranený, ostatné osoby z autobusu sa pri nehode nezranili. Polícia už začala trestné stíhanie pre ublíženie na zdraví s následkom ťažkej ujmy na zdraví z nedbanlivosti. Zároveň hľadá vodiča nákladného auta. V súvislosti s dopravnou nehodou tiež žiadajú svedkov nehody, aby akékoľvek informácie k vodičovi a k nákladnému autu poskytli polícii telefonicky na číslo 158 alebo osobne na okresnom dopravnom inšpektoráte v Dunajskej Strede.

Ako agentúru SITA informovala Zuzana Farkasová z Prezídia Hasičského a záchranného zboru, tyč sa zapichla vodičovi autobusu do vrchnej polovice tela. Hasiči zraneného vodiča museli vyslobodiť hydraulickým zariadením a odovzdali ho do opatery záchranárov.

Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.
b