Informácie a správy pre dopravcov a profesionálnych vodičov

Obchod pre dopravcov a profesionálnych vodičov

Školenia a kurzy pre dopravcov a profesionálnych vodičov

Lekárska prehliadka vodiča

Dobry den neviete nahodou aky papier plati na lekarsku prehliadku vodica?

Kartička

Zdravím Vás, odpoveď nájdete nižšie v diskusii.

Re.

Papier na lekársku prehliadku dáva lekár za malý poplatok.Budete tam mať napísané na ktoré skupiny to platí.Je to malá kartička platí na 5 rokov.

platnosť

Len pre doplnenie, 5 rokov platí do veku 65 rokov, potom platí len 2 roky

lekarska prehliatka

Zdravim vas kolegovia vie mi niekto poradit kde najdem vzor karticki (lekarskej prehliadki profesionalnih vodicoh) a co stoji tato karticka ?

S uctou STEFAN-PAVEL vam dakuje.

Kartička

Zdravím, odpoveď nájdete nižšie v diskusii.

Karticka

Sori "doktorand" presnejse jak mi niekto vie povedat nie takzvani mali poplatok a ohladom na vzor karticki nula informacie sori este raz asi mam pokazeni pocitac.

S uctou STEFAN-PAVEL vam dakuje.

takže ešte raz

Zdravím všetkých. Vzor tejto ,,kartičky´´ nájdete vo vyhl. 9/2009 Z.z., príloha 8 (vzťahuje sa na ,,profíkov za volantom´´), komu sa nechce hľadať je to strana 96. Toto treba mať vo vozidle. A čo sa týka poplatku, ten nie je zákonom stanovený, takže najpresnejšiu odpoveď Vám dá Váš obvodný lekár.

sori

Prepáčte ja som nepočítal že niekto chce jazdiť ešte po 65 roku svojho života.

Prepáčte že som to neuviedol ale kolega to doplnil.
Pán kolega ďakujem za opravu.

Luboš

doplnenie

Nemáte za čo :-). Tak nájdu sa aj zanietenci, ktorí to ťahajú aj po 65-ťke. Najmä na vnútroštatkach ich je vidno a často jazdia na rovnakom ročníku vozidla ako je ich ročník :-).

Re

Aj môj otec jazdil u ČSAD do 64 r. svojho veku ale po prevrate ich pekne všetkých odkopli.Teraz má 84 a na voz ani nepozrie bol zakladajúci člen ČSAD po 2 svetovej vojne.

Luboš

Asi viem na co sa pytaš. Su

Asi viem na co sa pytaš.

Su dva druhy dokladu o absolvovani zdrav.prehliadky.
Jedeno je mala kartička a tu by si mal mať pri sebe ako vodič a druhe je A4 papier a ten dostanes ked ideš robiť vodičak

Ja mam tak blbu doktorku že ona ma len ten velky A4 a o inom nevie tak mi dala ten,tak len cakam kedy ju ukažem zelenemu,alebo inspekcii a budu pi..... ale co už :)

Ja mam tiež podobného

Ja mam tiež podobného doktora čo my dal A4 :-)) ako potvrdenie - ale v pohode už som to niekolko krát ukazoval policajtom a všetko v pohode

doklad o zdravotnej spôsobilosti

Zdravím všetkých. Vzor tejto ,,kartičky´´ nájdete vo vyhl. 9/2009 Z.z., príloha 8 (vzťahuje sa na ,,profíkov za volantom´´), komu sa nechce hľadať je to strana 96. Toto treba mať vo vozidle.

lekárska prehliadka

miro.ak máš na mysli zdravotnú spôsobilosť vodiča,tak to tlačivo musí mať lekár ktorý vykonal zdravotnú prehliadku.tak ako tlačivo na psychickú spôsobilosť vypĺňa psychológ,u ktorého si robil "psychotesty".

Caw kolegovia,ja som dostal

Caw kolegovia,ja som dostal papier o absolvovaní zdravotnej prehliadky od zamestnávateľa.Došiel som k svojej doktorke a ona ma vyšetrila a zapisala údaje o vyšetrení.ale to bolo davnejšie a tiež som so sebou nosil len túto A4 jedna bola u mna a druha u zamestnávateľa.Tomáš

b