Ako ohodnotiť prácu za volantom

Pred tým ako prvý krát sadnete za volant kamiónu si prečítajte tento článok.

Dokumenty a tlačivá

Stiahnite si dovolenkový list alebo ďalšie potrebné tlačivá celkom zdarma.

Všetko o kvalifikačnej karte vodiča

Informácie o základnej kvalifikácii a pravidelnom výcviku profesionálnych vodičov.

KORI a spol....

Páni vodiči! *Ja zasa nikomu neodporúčam firmu KORI, sídlia v Trenčíne,autá parkujú v Trnave-Modranke,Novom meste /Váhom,v Malackách či v Kútoch.Tam sa jazdí 15 až 18 hodin denne. nestaraju sa o vodičov, hlavne aby urobil pracu.A pan BOBOT-či DUDAK drzý arogantny-výplata na 3x, diety sa nevyplácajú,soboty nedele a sviatky ani nehovorím!Same sľuby. Jazdíte za 8 centov za kilák !!!!!!!!!!!!! Za to nejazdia už ani cigáni na kočoch! NEODPORUCAM!!!!!

KORI

Čo sa týka tejto firmy- ÁNO-JE TO PRAVDA: ešte tam totiž ,,pracujem´´ ...... Ale len do tej doby čo domaródujem.
Horšiu firmu široko ďaleko nepoznám!!!!

"Pani Vodiči" a realita...

Ja tam tiež pracujem a za 3 roky čo som tam mi ani raz nemeškala výplata, je síce na 3 krát ale vždy do 15. je na účte základná mzda, do 25. sú na účte diety a do konca mesiaca sú doúčtované bonusy...
K odmeňovaniu, je nové od 1.10.2017.
Základná mzda 540EUR+ Bonus 30EUR za každý strávený deň naviac nad 20 dni. Takže ak si 2 víkendy vonku, máš +120EUR pretože sa platí aj nedeľa. Všetko na pásku.
Denná dieta je 45EUR (aj za Nedeľu), ak máš úsporu na spotrebe dostaneš 50% z úspory nafty.
Takže ak sa ti chce robiť vieš zarobiť 1500 -1600 EUR . netto za 11000 až 13000kKM. Kto jazdí vie že to ne je žiaden extra výkon.
To je realita a nie čo píšu vyššie anonymní "kolegovia".
Predpokladám že viem o koho ide..
Ak sa človek čo nevie vypísať CMR alebo stazku, nazýva pánom vodičom, k tomu si nevie po sebe upratať ani kabínu, nechce sa mu jazdiť v piatok a sobotu tak je jasné že môže zarobiť akurát tak na svoju maródku.

Ja firmu KORI určite odporúčam... nikto tam netlačí na pílu, je vyslovený zákaz jazdiť na cez výkon a v čistom si vieš zarobiť 70EUR na deň...
Nech každý vyskúša a až potom nech uverí anonýmním pánom vodičom čo len zneužívaju túto stránku na riešenie svojich vlastných psycho problémov...
Je medzi nami veľa dobrý vodičov, ake bohužiaľ aj lajdákov a takých čo by si pred 20 rokmi prácu vodiča ani nenašli.

KORI + "Pani Vodiči" a realita...

Chlape , co to tu pises ? Si natahany? Mne takisto dlhuje ten OJ.B,V,Č Durac penize . Robo ma pravdu. A Ty si jeden s tích strčdoriti. Preto sa ti tam lubi. Preco by inac odchazelo tolko šoferov ?? Nekteri sa tady nehrali ani den! Sbohom, odchazam aj ja! Este KORI nebola dobra firma! Horšú nepoznam!!!

Peter Sveter a KORI ........

Akí ANONYMNÍ kolegovia??? Čo to tu trepeš???? Ja som tu zverejnil svoje meno , telefón a emailovú adresu už dávno! Jediný kto tu je anonymný si Ty !!! NeojePávaj tu ludí: si určite jeden zo zúfalcov,čo vedú túto firmu, ale do záhuby. Zákl. mzdu,tých 540 Eur máte až od novembra 2016-pretože je zo zákona! DIETY , SOBOTY , NEDELE, SVIATKY , NOČNÉ , NEMECKÚ a aj FRANCÚZKU mzdu
.........N E P L A T Í T E...........!!!
Vodičom dlhujete peniaze, ktoré si musia od Vás vypytovať, lebo inak ´´ZABUDNETE´´, Ty BONUS ! Strhávate im za naftu(akože majú nadspotrebu) veď vždy sa nájde IDIOT, čo si to nechá, nie?! Diety ešte vo firme nevidel nikto!!! Víkendy ZADARA !
1. Čo to tu trepeš??????????????? : že ak máš úsporu na spotrebe dostaneš 50% z úspory nafty?????????? Ty si ozaj HLUbÁK !!! Pomenuj tu jedného vodiča z tejto fy.,ktorý to dostal!!!! Koho chceš nalákať???
2. Čo to tu zasa trepeš??????????????? : že nikto tam netlačí na pílu,že je vyslovený zákaz jazdiť cez výkon??????
Prečo chodia viacerí ,,VODIČI´´(jasné prečo v úvodzovkách) na cudzie karty(žolíkov)??? HM???
...Tento tvoj príspevok , TY ANONYM- mi pripomína SĽUBOTECHNU -p. Ď.r.a.ča...... Alebo si jeden z tých zúfalých disponentov,ktorým už nemá kto točiť tie 17hodinové výkony!
Ty ANONYM ! Najradšej by ste boli,keby vodiči robili 18hodín denne 6dní v týždni a používali ,,žolíkov´´
častejšie ako v kartových hrách! Mne osobne ste dlžní niekoľko eur. VEĎ aj Ty sa dozvieš čoskoro koľko, nech si kto si,čo si, TY MACHER Peter SVETER !Aj mňa ste sa skúšali zlomiť, ale márne! Aj na mňa ste skúšali, aby som išiel na ŽOLÍKA,ale márne! AJ mňna ste chceli OJEpAŤ, ale márne! Dohodli sme sa na mzde aj na práci a potom ste to popreli! Nasrali ste si do papule! Alebo ONI, ak si predsa len VODIČ, ale to silne pochybujem! Pretože takéto drísty,čo si tu popísal, nemohol napísať zamestnanec KORI !!!!
A napíš sem aj to,koľko vodičov sa v tejto firme k dnešnému dňu behom jedného roka VYSTRIEDALO !!! A stále strieda! Koľkí odišli behom JEDNÉHO DŇA !?? Ty ANONYM!
Škoda,že väčšina zo šoférov je doZraná, inak by bol už dávno s vami KONIEC! Veď tu bolí takí-čo smrdeli už na diaľku aj s kamionom a aj takí ODIŠLI ! OSTUDA a HANBA!
Šak dobre vieš , kto ja som. A keď nie- tak NA- Robert N.
Stačí??? kakeno si vytras doma na WC..... super pomoc ostatným vodičom z tvojej strany!!!!

b